turck vilant

Sklepy

RFID w sklepach samoobsługowych

W ostatnich latach handel szuka coraz to nowszych sposobów na usprawnienie działalności i zoptymalizowanie ścieżki zakupowej pod kątem obniżenia kosztów. Na naszych oczach RFID w sklepach samoobsługowych staje się teraźniejszością. W nowej erze technologii identyfikacja radiowa może przyczynić się wzrostu przychodów za sprawą optymalnego zarządzania dostępnymi zapasami. Co więcej, zostaje zredukowany nakład pracy bezpośrednio związany z siłą roboczą. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie przy projektowaniu systemu i doborze oprogramowania do sklepów samoobsługowych, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Jakie są korzyści ze wdrożenia RFID w sklepach samoobsługowych?

RFID pozwoli usprawnić proces skanowania produktów w sklepach samoobsługowych, w których kasy będą jeszcze szybsze, sprawniejsze i przede wszystkim dokładniejsze. W handlu detalicznym najczęściej stosuje się system identyfikacji radiowej do inwentaryzacji. Wdrożone oprogramowanie do sklepów samoobsługowych umożliwia optymalne zarządzanie zapasami, jednocześnie obniżając wysokość ponoszonych kosztów, dzięki czemu inwestycja w RFID jest opłacalna dla każdego przedsiębiorcy. RFID w sklepach samoobsługowych zdecydowanie usprawnia kompletację ładunków, przyspiesza pakowanie produktów i zwiększa wydajność bezpiecznej dostawy. Wszystkie te korzyści przekładają się na większe zadowolenie Klientów sklepów samoobsługowych i pozostałych placówek.

Do czego służy RFID w handlu?

RFID dostarcza szczegółowych informacji na temat lokalizacji konkretnego produktu. Kierownik sklepu może szybko zdobyć wiedzę o realizacji poszczególnych etapów w złożonym łańcuchu dostaw. Za sprawą specjalnego oprogramowania do sklepów samoobsługowych można skorzystać z tagów RFID, które mogą zostać odczytywane przez skanery ze znacznie większej odległości niż w przypadku tradycyjnych kodów kreskowych. Warto wiedzieć, że RFID w sklepach samoobsługowych to gwarancja szybkości – jednocześnie można odczytać kilkaset tagów. Jest to ogromne ułatwienie dla Klienta robiącego duże zakupy w sklepach samoobsługowych. Pojedyncze skanowanie produktu nie jest wydajne i często może być źródłem niezadowolenia Klienta. Nowoczesne tagi RFID to przyszłość nie tylko sklepów samoobsługowych, ale również całego handlu detalicznego. Warto już teraz postawić na technologię przyszłości!

Jaka przyszłość czeka sklepy bezobsługowe?

Postępująca cyfryzacja i automatyzacja wymaga zwiększenia elastyczności w prowadzeniu własnego biznesu – zwłaszcza w handlu detalicznym. Zależy nam, aby nasi Klienci stali się przedsiębiorcami przyszłości, jednocześnie przechodząc do absolutnej czołówki rozwoju handlu na całym świecie. Nowa generacja cyfryzacji i przemysłu coraz śmielej stawia na systemy identyfikacji radiowej, dlatego wdrażane przez nas oprogramowanie do sklepów samoobsługowych umożliwiają proste i skuteczne śledzenie śladów cyfrowych obiektów oraz ich fizyczną identyfikację. Pomagamy naszym Klientom w transformacji prowadzonej działalności, zwiększając jej wydajność i optymalizując szereg procesów związanych nie tylko z dostawami, ale również sprzedażą. Przejście do świata sklepów bezobsługowych daje bardzo wymierne korzyści finansowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty przeznaczonej dla właścicieli sklepów.

kontakt

Masz pytania? Doradzimy Ci!

+48 77 443 48 19 info@turckvilant.pl

Turck sp. z o.o.

+48 77 443 48 19
+48 660 415 777
INFO@TURCKVILANT.PL

ul. Wrocławska 115
PL 45-836 Opole